كد خبر : 2506     تعداد بازدید: 188

اخبار پژوهشکده
يک محصول زيبا و پرکاربرد
يکشنبه ? مرداد ???? ساعت ??:??
ايتنا - ايسوس در اين دستگاه از پردازنده‌هاي Core i3 و Core i5 شرکت اينتل استفاده کرده است که به ترتيب مجهز به 3 و 6 مگابايت حافظه L2 بهره مي‌برند. اين دستگاه از يک صفحه نمايش 20 اينچي با دقت 900×1600 پيکسل بهره مي‌برد که از فناوري نور پس‌زمينه WLED در آن استفاده شده است.ايسوس هرماه محصولات جديدي را در زمينه‌هاي متفاوت عرضه مي‌نمايد و هميشه به عنوان يک شرکت پرقدرت در زمينه توليد محصولات کامپيوتري در دنيا شناخته مي‌شود.

به گزارش ايتنا يکي از محصولات جديد ايسوس که به تازگي عرضه شده است دستگاه All In one جديد ET2012IUTS است که از طراحي و امکانات بسيار خوبي براي کار در يک محيط اداري يا خانگي برخوردار مي‌باشد.

اين دستگاه داري طراحي زيبا و در عين حال جذاب است که اين موضوع جلوه خاصي به ميز کار شما مي‌دهد.
ايسوس در اين دستگاه از پردازنده‌هاي Core i3 و Core i5 شرکت اينتل استفاده کرده است که به ترتيب مجهز به 3 و 6 مگابايت حافظه L2 بهره مي‌برند.

اين دستگاه از يک صفحه نمايش 20 اينچي با دقت 900×1600 پيکسل بهره مي‌برد که از فناوري نور پس‌زمينه WLED در آن استفاده شده است.

ايسوس براي اين دستگاه بر اساس نوع پردازنده دو مادربورد در نظر گرفته است که يکي از آنها مجهز به چيپ‌ست H61 و H67 است.

اين محصولات بر اساس پردازنده و چيپ‌ست به ترتيب حداکثر از 4 و 8 گيگابايت حافظه پشتيباني مي‌کنند و مي‌تواند با هاردديسک يک ترابايت و يا درايو SSD با ظرفيت 32 گيگابايت ارائه شوند.

از ديگر امکانات اين محصول تازه وارد مي‌توان به پورت USB3.0، خروجي HDMI و ديگر امکانات ارتباطي کاربردي که وجود آن در يک دستگاه اداري ضروري است ديده مي‌شود.

اين دستگاه 5.7 کيلوگرم وزن دارد و در رنگ مشکي ارائه مي‌شود.