كد خبر : 945     تعداد بازدید: 833

اخبار پژوهشکده
نرمشهاي محل کار

تقريبا همه افرادي که براي مدت طولاني و به طور مداوم از کامپيوتر استفاده ميکنند، دچار مشکلاتي در نواحي مختلف بدن مثل گردن، کتف، کمر، دست، پا و چشمها ميشوند.

فشار ناشي از نشستن نادرست، و استفاده از ميز و صندلي هايي که با استانداردهاي لازم براي سلامتي تطبيق ندارند، در صورت تداوم ميتواند صدماتي جبران ناپذير به بدن فرد وارد کنند. از جمله اين صدمات ميتوان به سندروم مچ دست، گردن درد و کمر درد شديد و خستگي و کاهش ديد چشم اشاره کرد.

خوشبختانه با نرمشهاي بسيار ساده اي ميتوان از اين صدمات جلوگيري کرد. کافيست به ياد داشته باشيد که در طول روز چند بار و هربار تنها چند ثانيه، يکي از اين نرمشها را انجام دهيد.

نرم افزار رايگان «نرمشهاي محل کار نارسيس» براي آموزش اين نرمشها طراحي شده است. اين نرمشها با توجه به محدوديتهاي محيط کار طراحي شده اند و هر يک در زماني بسيار کوتاه (تنها چند ثانيه) قابل انجامند. در اغلب موارد، براي انجام آنها حتي نيازي به بلند شدن از پشت ميز کار نداريد. پس از اجرا، نرم افزار در فواصل زماني مورد نظر شما، جزئيات اين نرمشها را يکي پس از ديگري به شما يادآوري ميکند.

براي حفظ سلامتي خودتان حتما از اين برنامه استفاده کنيد و توصيه هاي آنرا جدي بگيريد ؛

  • اين نرمشها آنقدر ساده و طبيعي هستند که مزاحمتي براي همکاران را ايجاد نخواهند کرد.

  • اجراي هر يک از اين نرمشها تنها چند ثانيه وقت ميگيرد و لزومي ندارد همه آنها را همزمان و پشت سرهم اجرا کنيد.

  • اين نرمشها علاوه بر حفظ سلامتي، تاثيري فوري روي افزايش شادابي و رفع خستگي شما دارند. باور نميکنيد؟ يکي از آنها را انجام دهيد.

  • مطمئن باشيد رئيس شما هم از اين برنامه استفاده ميکند. مگر اينکه به سلامتي خود اهميتي ندهد.

مشخصات نرم افزار:

  • اين برنامه هديه اي از شرکت نارسيس است.

  • استفاده از آن هيچگونه هزينه اي نداشته و بدون هيچ محدوديتي قابل دانلود، کپي و استفاده ميباشد.

  • روي کليه نسخ ويندوز XP يا بالاتر قابل اجراست و نيازي به کيبورد فارسي ندارد.

  • برنامه «نرمشهاي محل کار نارسيس» تنها داراي يک فايل است و براي استفاده نيازي به نصب ندارد. تنها کافيست آنزا دانلود کرده در محل مورد نظر خود قرار دهيد و يک بار اجرا کنيد.

برنامه را به دوستان و همکاران خود نيز معرفي کنيد. مطمئن باشيد با اين کار قدم بزرگي در راه بهبود و حفظ سلامتي آنها برميداريد.

نرم افزار  «نرمشهاي محل کار » را از اينجا دانلود کنيد.